سئو و بهینه سازی سایت به صورت کاملا تخصصی

سئو و بهینه سازی سایت به صورت کاملا تخصصی

سئو، مدیریت محتوا، لینک سازی درون و برون سایتی با استفاده صحیح از دستورات موجود و نهایتا افزایش رنک سایت و نمایش در صفحات اول جستجو

تحلیل و آنالیز سایت

یکی از مواردی که بسیار اهمیت دارد این است که همواره سایت را مورد تحلیل و بررسی قرار دهیم، به این منظور که با معیارهای جهانی و استانداردهای موجود سایت خود را آنالیز کرده و پس از پی بردن به نقاط قوت و ضعف سایت در راستای بهبود بخشیدن به عملکرد آن قدم بگذاریم. برای این منظور آشنایی با ابزارهای تحلیل و بررسی یکی از مهمترین نکاتی است که در راه رسیدن به لینک اول شدن در گوگل اهمیت دارد. این نکته را فراموش نکنید که مرور زمان یکی از بهترین نکاتی است که در تثبیت سایت اهمیت دارد و برای اول شدن هیچگاه عجله نکنید زیرا در صورت خطا ممکن است تبعاتی جبران ناپذیر بر روی پرتال و یا وبسایت داشته باشد.

لینک سازی

طراحی صفحات با نام های مشخص و ترجیحا استفاده از کلمات کلیدی به صورت کاملا صحیح و زنجیروار در کنار یکدیگر باعث می‌شود تا لینک سازی اولیه سایت به خوبی انجام شود، همچنین از دیگر نکاتی که در لینک سازی اهمیت دارد، نحوه ارتباط هر لینک با یکدیگر است این زنجیره باید به گونه ای طراحی شود که هر صفحه ای به مرتبط ترین بخش متصل باشد. به همین دلیل همواره تمامی افراد متخصص توصیه می‌کنند که در لینک سازی نهایت دقت خود را داشته باشید در لینک سازی درون سایتی و برون سایتی ارتباط و شباهت صفحات از جمله مهمترین نکاتی است که اهمیت دارد.

شبکه های اجتماعی

امروزه شبکه های اجتماعی بیشترین حرف را برای جذب مشتری دارند. به همین دلیل اهمیت فعالیت در آن ها و دریافت بک لینک مناسب از نکاتی است که اهمیت بسیاری دارد. استفاده از شبکه ها و نحوه فعالیت در آنها نیازمند دانش خاص است. هر شبکه اجتماعی مخاطب خاص خود را دارد و باید متناسب با آن افراد، مطالب مورد نظر خود را انتخاب و منتشر نمود. به همین دلیل دانش کافی در این زمینه به شما کمک می کند تا در جذب مشتری و نهایتا افزایش رنک سایت دقت بیشتری داشته باشید. اما برخی از شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام از فضاهایی بسیار عمومی و همه پسند است که هر فردی می تواند مخاطب خاص خود را در آن بیابد و با او همراه شود.

مزایا

سئو و بهینه شدن سایت

 • افزایش رتبه گوگل
 • کسب درآمد بیشتر
 • ماندن در کورس رقابت
 • جذب کاربر شبکه اجتماعی
 • افزایش بازدید و ترافیک سایت
 • برطرف کردن ایراد های فنی سایت
 • نمایش در لینک های اولیه جستجو
 • تامین هزینه های جاری و بازگشت سرمایه
 • جان دادن به سایت و جلوگیری از مرگ زود هنگام
 • افزایش اعتبار و تبدیل شدن به برندی معتبر و شناخته شده
نخستین گام

ثبت درخواست

دریافت درخواست شما و بررسی درخواست

دومین گام

بررسی درخواست ثبت شده

تحقیق، مشاوره، جستجو پیشرفته

سومین گام

تحلیل و بررسی رقبا

تحلیل و بررسی رقبا و بررسی نقاط قوت و ضعف هر سایت

تهیه استراتژی عملکرد

تهیه چارت با ریزترین جزئیات برای عملکرد در هر دوره زمانی خاص

  طراحی سایت و سئو پیشرفته

  انجام تمام امور طراحی سایت و بهینه سازی و سئو

  شماره تماس

  0921-403-3198

  ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
  گروه سئو سایت
  ما باور داریم که می توانیم و به همین علت است که امید خود را هیچ گاه از دست نخواهیم داد و با تلاشی مضاعف به سمت هدف به پیش می رویم.